close
Menu

Prasy

Prasy zmiennokomorowe

Seria 800

Seria 800

Ich konstrukcja opiera się na wytrzymałej spawanej ramie, która gwarantuje niezawodną pracę przez wiele lat. Jak wszystkie prasy zmiennokomorowe, maszyny serii 8X2 posiadają komorę formującą z płaskimi pasami i ramieniem zagęszczającym.

Seria 900

Seria 900

Dzięki zastosowaniu nowatorskiej koncepcji rozładunku i bezkompromisowej konstrukcji, całkowicie nowa prasa serii 900 produkuje idealne bele, jedna za drugą – z prędkością tak dużą, że prasy konkurencyjne wydają się stać w miejscu!

Prasy stałokomorowe

Prasy stałokomorowe

Kiedy zbierany materiał roślinny gromadzi się w komorze prasowania, dynamiczne rolki napędowe zwijają go w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Gromadzi się coraz większa ilość materiału. Komora prasowania napełnia się. Dodatkowe rolki – z listwami lub bez – formują idealny kształt beli, która jest następnie owijana i wyładowywana.

Prasoowijarki

Prasoowijarki

Produkuj idealnie owinięte bele przy wykorzystaniu jednego ciągnika, jednego operatora, jednej prasy i bez żadnych problemów. Nasz sprawdzony system TTS (stołu transportowego) przemieszcza bele płynnie i szybko z komory prasowania do owijarki. Jako że czas na przestoje się zmniejsza, wydajność się zwiększa.

Prasy wielkogabarytowe

Prasy wielkogabarytowe

Smukła sylwetka dużej prasy kostkującej serii L1500 kryje w sobie wszystko, co potrzebne, by produkować gęste kwadratowe bele wysokiej jakości. Serce maszyny stanowi połączenie długiej komory prasującej z wysokowydajnym tłokiem, które wspólnie tworzą bele o jednakowej gęstości z dowolnego materiału żniwnego.

Prasy zwijające undefined Karniewo, Przasnysz, Węgrów, Błonie, Rzekuń , Płońsk undefined ROLBRAT