Zakup i Finansowanie

Finansowanie Twoich maszyn jest w naszej naturze

John Deere Financial Service

Od 1958 r. działamy pod marką John Deere Financial jako jeden z filarów działalności grupy John Deere oraz jeden z największych dostawców usług finansowych dla klientów z branży rolnictwa, maszyn budowlanych, maszyn leśnych oraz pojazdów użytkowych.


Zawsze interesowało nas, czym zajmują się nasi Klienci i jak wygląda ich codzienna praca: rynki, na których działają, maszyny, z których korzystają i wyzwania, jakim stawiają czoła. Dzięki temu dzisiaj jesteśmy w stanie oferować szybkie i wygodne opcje finansowania dostosowane do Twoich potrzeb i portfela. Wiemy bowiem, że lepsze maszyny pozwalają Ci rozwijać Twój biznes.

Nasz cel jest prosty: wspierać Cię przy zakupach maszyn, których potrzebujesz, aby Twój biznes mógł rozwijać skrzydła.

Znajdź rozwiązanie finansowe najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb

Kredyt inwestycyjny - najprostsza droga do własnej maszyny

To prostsze, niż myślałeś: na początku wpłacasz wkład własny w wysokości minimum 10% wartości maszyny (netto - jeżeli jesteś płatnikiem podatku VAT, lub brutto - jeżeli nie jesteś płatnikiem podatku VAT). To ważne: w sytuacji, gdy finansowana maszyna objęta jest dotacją unijną, cała kwota dotacji może zostać zaliczona na poczet wkładu własnego, dzięki czemu nie będzie konieczności wydatkowana własnych środków. Poza wkładem własnym należy dokonać wpłaty podatku VAT od całej wartości maszyny. W zależności od preferencji jest również możliwe sfinansowanie podatku VAT elastycznym kredytem pomostowym. Pozostała suma powiększona o odsetki i opłaty (jeżeli dotyczy) dzielona jest na dogodne raty obejmujące okres nawet do 9 lat. W ten sposób możesz korzystać ze swojej nowej maszyny, a koszt jej zakupu jest rozłożony na raty dostosowane do Twoich możliwości i profilu działalności.


Nic prostszego: Stały harmonogram spłat, żadnych niespodzianek, a na koniec okresu zostajesz właścicielem maszyny.

Leasing operacyjny - szybki start na każdą kieszeń

Tak samo, jak w przypadku kredytu inwestycyjnego, płatności dokonuje się regularnie w ratach o stałej wysokości. Kluczową różnicą jest fakt, że podatek VAT uiszczany jest od opłaty wstępnej oraz każdej raty z osobna, a nie w całości z góry. Co ważne: całość rat leasingowych oraz opłata wstępna mogą być wliczone do kosztów uzyskania przychodu. Leasing operacyjny trwa zwykle 3 – 7 lat. Po upływie okresu umowy możesz stać się właścicielem maszyny po uiszczeniu opłaty końcowej (tzw. wykup) lub też zwrócić maszynę do firmy leasingowej. Opcja ta pozwala Ci więc od razu korzystać z nowej maszyny – wystarczy uiszczenie niewysokiej opłaty wstępnej, a później opłacanie stałych rat, które ułatwią Ci planowanie budżetu.


Podsumowując: leasing operacyjny wymaga niewysokiej opłaty wstępnej i cechują go stałe raty oraz możliwość korzystania z maszyny bez konieczności nabywania jej na własność.

{% for koncesje in requests.Koncesje %}{% if forloop.first or forloop.index0==4 or forloop.index0==8 %}{% endif %}{% if forloop.index0==3 or forloop.index0==7 or forloop.last %}{% endif %}{% endfor %}
{% if koncesje.fax_telefonu !="" %}{% endif %}
{{koncesje.nazwa}}
{{koncesje.adres_1}}
{{koncesje.kod_pocztowy}} {{koncesje.miasto}}
T. {{koncesje.numer_telefonu}}
F. {{koncesje.fax_telefonu}}
Wyślij e-mail