DostOchrona prywatności i Informacje prawneawca

Ta strona internetowa zawiera treść dostarczoną przez firmę Deere & Company i jest oparta na układzie dostarczonym przez Deere & Company i licencjonowanym dla firmy Moonda. Odnośnie treści udostępnianej przez firmę Deere & Company w tej witrynie, Deere & Company pozostaje i jest jedynym i absolutnym właścicielem wszystkich praw autorskich, praw do baz danych, praw do projektów i wszystkich praw własności intelektualnej do wszystkich tekstów i grafik oraz układu, wszystkich znaczników / układów / skryptów, kompilacji oprogramowania, źródeł (znak hypertekstu języka i skryptów) i wszystkich innych materiałów.


Treści stron internetowych dotyczących firmy Deere & Company i/lub produktów John Deere nie mogą być reprodukowane w jakikolwiek sposób, w formie elektronicznej lub w inny sposób, bez uprzedniej pisemnej zgody firmy Deere & Company, z wyjątkiem zapisywania danych do użytku osobistego lub niehandlowego i podczas tymczasowego korzystania z serwisu. Dealerzy firmy Deere & Company mogą elektronicznie kopiować materiały opublikowane na tej stronie i drukować druki na korzyść i wykorzystanie dla swoich klientów i potencjalnych klientów, pod warunkiem, że informacja o prawach autorskich jest widoczna na wszystkich takich wydrukach.

Dostawca

ROL-BRAT S.i W. Załęscy Sp.j.


Żabin Karniewski 39 

06-425 Karniewo

T. 029 69 17 030

F. 029 69 11 055

rol-brat@rol-brat.pl

{% for koncesje in requests.Koncesje %}{% if forloop.first or forloop.index0==4 or forloop.index0==8 %}{% endif %}{% if forloop.index0==3 or forloop.index0==7 or forloop.last %}{% endif %}{% endfor %}
{% if koncesje.fax_telefonu !="" %}{% endif %}
{{koncesje.nazwa}}
{{koncesje.adres_1}}
{{koncesje.kod_pocztowy}} {{koncesje.miasto}}
T. {{koncesje.numer_telefonu}}
F. {{koncesje.fax_telefonu}}
Wyślij e-mail